Доброго дня! Мій будинок, який знаходиться за адресою: Київська обл. Броварський р-н, смт. Велика Димерка, постраждав внаслідок воєнниї дій. В будинку проживали ворожі солдати, так під будинком стояв танк. Зафіксовано два "прильоти" снарядів на території домогосподарства. Зруйноване майно всередині ( побутова техніка, посуд, меблі і т.д) На даний час всі необхідні документи зроблені та зафіксовано руйнування. Своїми силами та за власний кошт було зроблено прибирання території. Будинок без внутрішніх робіт та відноситься до категорії частково зруйнованого житла, але він стане повністю зруйнованим тому що: 1. Дах побито і затікає. 2. Одна стіна впала, стіни всі посічені. 3. Вцілілих вікон взагалі немає. 4. Будинок нахілений. На даний момент у мене немає можливості відремонтувати будинок самотужки, тому звертаюся до вас з проханням по допомогу. Що першочергово необхідно зробити: Перекрити дах, встановити стіну, переложити стіни, які пошкоджені всередині будинку. втановити вікна, відновити електрику. Я не розуміюся на свіх тонкостях будівництва, але коротко так. Біль детальну інформацію по пошкодженнях можу надати. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ