Друзі, ми просимо допомоги, так як бачимо, що самі то все не потягнемо))) Звичайно чекаємо і допомоги від держави, але розуміємо, що війна ще не закінчилась і тут треба брати справу в свої руки. Отож... Те, що залишив нам рускій мір по собі.... 🆘️Попадання в дах 1го підїзду( протікає аж до 6-го поверху), дах 2-го підїзду протікає. 🆘️Попадання в дах 5-го підїзду, там в людини просто величезна діра в стелі. 🆘️Попадання у внутрішній кут будинку (з двору), порушені несущі конструкції. І як бонус пів будинку без вікон. 💛💙Наш будинок в аварійному стані. 22.06 мали візит інспектора з архітектурного відділу Бучанської міської ради, будинок визнали аварійним, 4-та категорія (це самі серйозні пошкоддження по класифікації). Як наслідок нас чекає відселення 7-8-9 поверхів ( якщо не всього будинку), тому що криша і 9 поверх можуть попросту завалитись. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ