Необхідно замінити металопластикові вікна та відновити відлив під великим вікном - у наслідок артобстрілу повністю пошкоджено всі двокамерні склопакети та часково пошкоджені рами вікон, пошкоджений відлив під одним вікном зовні. Необхідно встановити на своє місце демонтовані мародерами вхідні металеві двері. Необхідно оштукатурити віконні та дверні укоси після монтажу вікон та дверей. Необхідно полагодити дерев'яні конструкції даху та повністю перекрити дах над квартирою асбоцементним шифером, був пошкоджений у наслідок артобстрілу. Треба демонтувати пошкоджені морозами радіаторні батареї через вибиті склопакети у вікнах і встановити нові під великим вікном у кімнаті. Можливо пошкоджений морозами двоконтурний газовий котел, в такому разі потрібна буде допомога в ремонті або повній заміні. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ