У моєї бабусі, якій зараз 83 роки, під час військових дій постраждав будинок - було розбито дах, вилетіли всі вікна, в середині пошкоджено стеля та стіни, пошкоджена підлога через те, що відбувся прорив води, також пошкоджено піч та грубку. Кришу було зроблено своїми силами, матеріал надано міської радою м. Городя. В середині ми також плануємо все зробити власними силами. А ось з вікнами потрібна допомога. Вікна були дерев'яні, ми сподівалися, що можна просто замінити скло, але виявилось, що стан залишившихся рам не дозволяє цього зробити. Вікна необхідно міняти. Але, нажаль, коштів у нас на це немає. Шукаємо людей, які в змозі допомогти з заміною вікон в будинку фінансово або матеріалами. Всього вікон 8 шт., розміри різні. Всі фото та акти пошкодження надамо. Зараз бабуся залишилась без житла, оскільки будинок не придатний до життя поки що. Вона проживає у своєї дочки, але досі сподівається до зими повернутися додому, хоча ми їй пояснюємо, що це, мабудь, вже неможливо. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ