Внаслідок ракетного обстрілу 26 червня 2022р. дев'ятиповерхового житлового будинку у Шевченківському районі м.Києва (вул.Глибочицька, 13, корп.3, кв.228) зруйноване житлове приміщення на 86 м.кв. яке складається з двох поверхів, на 8-му та 9 поверху. Перш за все треба звільнити у кімнатах залишки зруйнованих стін, стелі та дверей. Також необхідно встановити тимчасові вхідні двері або полагодити рідні, які вирвало та трохи зігнуло.Далі треба встановити зовнішну стінку, якої вже немає. Щодо стелі, то там багато роботи, але треба її якось закрити, бо дощи заллють весь стояк мешканців нижче нас. Немає ні віконних рам, ні внутрішніх дверей. Можливе часткове фінансування на придбання необхідних матеріалів. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ