Вулиця Дружби 72. Біля ферми. Будь ласка, конкретно цьому дому дайте допомогу. Якщо на село нарахуєте кошти, до хати можуть гроші не дійти!!!!!! Внаслідок бомбардування було вбито мою сестру, поранено маму та зруйновано будинок. Мама, зараз живе сама, хату треба зробити, бо не можна жити. Грошей у нас на це немає. Будь ласка, допоможіть. Треба встановити нові вікна, всі побиті. Пробитий дах, весь у дірках. Пробиті стіни, двері, все в дірках . Побита система отоплення, розбитий котел. Не може зігрітися мама. Мама після лікарні. На подвір’ї по 4 метри ями від влучення снарядів. Мама тачкою возить засипає ями. Сестру ховали у дворі, бо були бої, яму теж треба засипати. В нас немає не сил, ні грошей, ні хати, де жити. Не найголовніше, але напишу: забор розбитий теж. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ