Звертаюсь до вас з проханням допомогти з капітальним чи поточним ремонтом будинку ( так, як тікали з Ірпеня під обстрілами з бабусею інвалідом та мамою з онко діагнозом в тому, що були , зовсім без речей і навіть на мить не припускали, що бачили будинок в останній раз. Повернувшись додому, хоч особливо не було і куди повертатися, застали згорівший повністю будинок і руїни. Але на подвір‘ї є ще один не величний будинок з прилеглим гаражем , в якому під завалами авто , цей будинок по висновку комісії можна ще врятували. На даний момент особистих коштів на відбудову не маємо). Після обстеження експертної комісії виявлено: - Повне руйнування несучих та огороджувальних конструкцій мансардного поверху будинку. Обстеженням зафіксовано залишки зовнішніх стін мансардного поверху - Повне руйнування конструкцій покрівлі та покриття будинку - Повне руйнування конструкцій перекриття 1-го поверху будинку - Сліди горіння, кіптява на фасадах та всередині приміщень, попіл, оплавлені залишки предметів - Руйнування шару утеплення та зовнішнього оздоблення всіх зовнішніх несучих стін будинку - Руйнування внутрішніх міжкімнатних стін, пошкодження цегляної кладки стін, тріщини у стінах різної ширини розкриття - Руйнування цегляної кладки зовнішніх несучих стін 1-го поверху будинку, локальні отвори у цегляній кладці - Руйнування внутрішнього оздоблення приміщень будинку - Повне руйнування інженерних мереж будинку. - Повне руйнування віконних та дверних блоків, повне руйнування скління всіх віконних блоків будинку. - Пряме влучання снаряду у покрівлю господарської будівлі літньої кухні з гаражем -Руйнування дерев’яних кроквяних конструкцій покрівлі літньої кухні – гаражу, наскрізний отвір у покрівлі, часткове руйнування шиферного покриття покрівлі - Пошкодження цегляної кладки стін літньої кухні – гаражу внаслідок влучання уламків снарядів, отвори у цеглі - Руйнування скління віконних рам будівлі літньої кухні та гаражу - Повне руйнування вхідної двері до будівлі літньої кухні - Пошкодження металевих в’їзних воріт гаражу та зовнішнього оздоблення - Влучання снаряду у покрівлю будівлі сараю, локальне руйнування кроквяної системи покрівлі та шиферного покриття покрівлі - Тріщини стін будівлі сараю шириною розкриття до 10 мм. - Пошкодження цегляної кладки стін будівлі сараю - Пошкодження скління будівлі сараю - Пошкодження огородження прибудинкової ділянки уламками снарядів Будемо дуже вдячні будь-якій допомозі. | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ