“Добробат” долає наслідки нічної атаки на Київ
У ніч на 24 травня Росія завдала масованого комбінованого удару по Україні, основною ціллю якого став Київ.
Внаслідок обстрілів у столиці загинули двоє людей, а кількість постраждалих перевищила 80 осіб, серед яких є діти. Руйнування та пошкодження зафіксовані в усіх районах міста: постраждали житлові будинки, торговельний центр, а також рекордна за час війни кількість культурних закладів.
Команда «Добробату» вже на місцях влучань та допомагає киянам долати наслідки ударів. Волонтери працюють спільно з рятувальниками та комунальними службами — розбирають завали, розчищають прибудинкові території та закривають пошкоджені вікна й контури будівель, аби захистити вціліле майно людей.
Ми висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих та постраждалих. «Добробат» залишатиметься на об’єктах і надаватиме допомогу столиці стільки, скільки це буде необхідно для відновлення міста.







Засновники проєкту
Амбасадори проєкту