«Добробат» на об’єктах у Києві: робота триває і в день жалоби
Додано: 15.05.26
15 травня 2026 року в Києві оголошено День жалоби за загиблими внаслідок масованої російської атаки, що сталася в ніч на 14 травня.
Сьогодні разом із усією країною схиляємо голови у скорботі за кожним втраченим життям.
Цей біль — у серці кожного українця.
Команда Добробату продовжує працювати на місцях руйнувань, допомагати людям, підтримувати родини та ліквідовувати наслідки чергового терору.
1









Засновники проєкту
Амбасадори проєкту
Амбасадор
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури
Амбасадор
Владислав Савченко
ІТ підприємець, продюсер фільму «Перший код», засновник фонду «Благодійний фонд Владислава Савченка»
Медіаамбасадори
Команда проєкту
Партнерська підтримка
Відбудуємо Україну разом!
Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!
Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.
Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ