«Добробат» набирає обертів та об’єднує людей для відновлення України | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

«Добробат» набирає обертів та об’єднує людей для відновлення України

Додано: 25.05.22

Російські окупанти принесли на нашу землю біду та розруху. Однак ми міцно тримаємося та вже відроджуємо країну. Добровольчий будівельний батальйон об’єднав волонтерів, які щодня працюють на пошкоджених та зруйнованих інфраструктурних об’єктах, розбирають завали у містах та селищах. З понад 27 тисяч тих, хто зареєструвався, більше 2500 людей вже взяли участь у роботах по нагальному відновленню.

 

Нині «Добробат» активно діє на територіях Київської, Чернігівської та Сумської областей. Сюди, після звільнення від російської окупації, починає повертатися життя. Зокрема волонтери працюють у Бородянці, Гостомелі, Ворзелі, Загальцях, Чернігові, Тростянці, Лебедині та Охтирці. Минулого тижня роботи тривали також у Димері, Демидові та Ворожбі.

 

Головне завдання наших добровольців — розчистити об’єкти, зробити помешкання придатним для життя, щоб в перспективі мати можливість повноцінно відбудувати те, що нещадно нищили російські окупанти. Цього тижня у Чернігові, Загальцях, Демидові та Димері волонтери упорядковували території, ремонтували покрівлю, відновлювали вікна та двері у житлових будинках. На Сумщині зусилля зосередили на важливих інфраструктурних об’єктах. Зокрема, приводили до ладу автовокзал у Тростянці та поліцейський відділок у Лебедині. 

 

Окрім небайдужих українців важливу роль у нагальній відбудові країни відіграють органи місцевої влади. Організацію виїздів «Добробату» на Сумщину забезпечує місцева державна адміністрація. Тамтешні працівники ДСНС пліч-о-пліч працюють разом із нашими волонтерами. З виїздом на Київщину, а саме у Димер та Демидів, допомогла народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк. Також за її сприяння волонтерам надали будівельні матеріали для ремонту покрівлі.

 

Вагомою подією цього тижня стала підготовка нашими добробатівцями території для модульного будинку у Бородянці. Це справді надважливо, адже таке житло стане тимчасовим прихистком для  людей, які втратили власні домівки, через вторгнення росії.

 

Будівельний батальйон працює щоденно. І поки на одних об’єктах виконуються  роботи, на  інших — фахівці, на волонтерських засадах, оцінюють пошкодження, складають розрахунки та сплановуюють наступну відбудову. 

 

Якщо вам близькі наші ідеї – приєднуйтеся до лав «Добробату».

 

1

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Підприємець
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Медіаамбасадори

Команда проєкту

Партнерська підтримка