В Україні стартував благодійний забіг, який допоможе відновити зруйновані через війну міста – Добробат – це добровольчий будівельний батальон!

В Україні стартував благодійний забіг, який допоможе відновити зруйновані через війну міста

Додано: 29.06.22

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України, оголосив старт віртуального благодійного Забігу Відновлення 2022.

Мета забігу — зібрати кошти для відбудови України. 70% з прибутку від реєстрації будуть перераховані добровольчому будівельному батальйону «Добробат», для нагальної відбудови постраждалих населених пунктів. Забіг проходить в онлайн-форматі. Тож пробігти його можна в будь-якому куточку України та світу.

 

Наразі заплановані три етапи: Етап Буча (27 червня — 17 липня), Етап Чернігів (18 — 31 липня), Етап Харків (1 серпня — 14 серпня). На кожному етапі доступна участь на дистанціях 21 км, 10 км та вільній дистанції. Усі охочі можуть взяти участь як в усіх трьох етапах, так і в будь-якому на вибір. 70% з прибутку від реєстрації будуть перераховані добровольчому будівельному батальйону «Добробат» для відбудови українських міст.

 

Щоб приєднатися до забігу необхідно зареєструватися на сайті: https://onlinerunning.runukraine.org/. Після реєстрації учасник може самостійно обрати безпечний маршрут у місті, де він перебуває, та пробігти заплановану дистанцію, записавши пробіжку на будь-який біговий мобільний додаток. Фінішери кожного з етапів Забігу Відновлення 2022 отримають пам’ятні медалі, присвячені містам-героям.

 

Реєструйтеся та ставайте учасником забігу. 

 

Біжіть, щоб відбудувати країну!

1

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Радник міністра МВС
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Ростислав Смірнов
Кирило Тимошенко
Заступник керівника Офісу Президента України
Амбасадор Віктор Андрусів
Юрій Голик
Екс-радник голови Дніпропетровської ОВА, Екс-радник Премʼєр-Міністра України
Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Нас підтримали

Команда проєкту

Партнерська підтримка

Відбудуємо Україну разом!

Вступайте до рядів Добробату або допомагайте по своїм можливостям, тут кожен матиме, що робити!

Добровільне формування створено по запрошенню Київської обласної військової адміністрації для допомоги підрозділам ДСНС.

Ми організуємо транспорт та проінформуємо про все необхідне. Підписуйтесь на наш канал, щоб бути у курсі всіх ініціатив та новин «Добробат».
ПІДПИСАТИСЬ НА telegram КАНАЛ