В Україні стартував благодійний забіг, який допоможе відновити зруйновані через війну міста | Добробат - це добровольчий будівельний батальон!

В Україні стартував благодійний забіг, який допоможе відновити зруйновані через війну міста

Додано: 29.06.22

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України, оголосив старт віртуального благодійного Забігу Відновлення 2022.

Мета забігу — зібрати кошти для відбудови України. 70% з прибутку від реєстрації будуть перераховані добровольчому будівельному батальйону «Добробат», для нагальної відбудови постраждалих населених пунктів. Забіг проходить в онлайн-форматі. Тож пробігти його можна в будь-якому куточку України та світу.

 

Наразі заплановані три етапи: Етап Буча (27 червня — 17 липня), Етап Чернігів (18 — 31 липня), Етап Харків (1 серпня — 14 серпня). На кожному етапі доступна участь на дистанціях 21 км, 10 км та вільній дистанції. Усі охочі можуть взяти участь як в усіх трьох етапах, так і в будь-якому на вибір. 70% з прибутку від реєстрації будуть перераховані добровольчому будівельному батальйону «Добробат» для відбудови українських міст.

 

Щоб приєднатися до забігу необхідно зареєструватися на сайті: https://onlinerunning.runukraine.org/. Після реєстрації учасник може самостійно обрати безпечний маршрут у місті, де він перебуває, та пробігти заплановану дистанцію, записавши пробіжку на будь-який біговий мобільний додаток. Фінішери кожного з етапів Забігу Відновлення 2022 отримають пам’ятні медалі, присвячені містам-героям.

 

Реєструйтеся та ставайте учасником забігу. 

 

Біжіть, щоб відбудувати країну!

1

Засновники проєкту

Засновник Ростислав Смірнов
Ростислав Смірнов
Підприємець
Засновник Віктор Андрусів
Віктор Андрусів
Військовослужбовець ЗСУ

Амбасадори проєкту

Амбасадор Володимир Крейденко
Володимир Крейденко
Народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Медіаамбасадори

Команда проєкту

Партнерська підтримка